Header photo with bare feet on a white blanket with a palm branch and yellow flowers

Rýchla a účinná liečba plesní

O FungeX

Asi 20 % populácie trpí plesňami nechtov a 20 % mykózami nôh. Pleseň nechtov a atletická noha môžu byť nepríjemné a veľmi ťažko liečiteľné. Vyvinuli sme FungeX, rad produktov, ktoré účinne liečia plesňové infekcie kože a nechtov. FungeX ponúka rýchle a ľahko použiteľné ošetrenie, ktoré sa klinicky osvedčilo ako účinné pri liečbe plesní nechtov a mykózy nôh. Produkty sú vyvinuté tak, aby rýchlo priniesli viditeľné výsledky.

Čo sú plesne nechtov a atletická noha?

Existuje mnoho rôznych druhov plesňových infekcií. Medzi najbežnejšie patrí atletická noha (tinea pedis) a nechtová mykóza (onychomykóza). Tieto infekcie možno nájsť na rukách a nohách, väčšinou pod nechtom, okolo kutikuly alebo v blízkosti okrajov alebo špičiek nechtov.

Plesňové infekcie, ako je pleseň nechtov a atletická noha, sú veľmi nákazlivé. Infekcia je často spôsobená kontaktom s hubou inej osoby prostredníctvom predmetov, ako sú topánky, uteráky, súpravy na starostlivosť o nechty a dokonca aj sprchové podlahy.

Bare feet with athlete’s foot on the sole of the left foot
Čo je to atletická noha?

Atletická noha je infekcia spôsobená hubami napádajúcimi pokožku chodidiel. Prečítajte si viac o príznakoch, príčinách a prevencii mykózy nôh tu.

Objavte naše produkty